Kdo jsme?

Mateřská škola, kterou zřizuje obec Želechovice nad Dřevnicí.

Od 1. 9. 2019 školu navštěvuje 103 dětí od dvou do sedmi let. Pro naše děti máme tři barevná oddělení, která jsou řazená dle věku. V průběhu letních prázdnin 2018 jsme společnými silami přestěhovali mateřskou školu do nově zrekonstruovaných prostor základní školy Želechovice nad Dřevnicí.

PROVOZ MATEŘSKÉ ŠKOLY: 6:00- 16:30

Kde jsme?

Nacházíme se v budově základní školy na okraji obce Želechovice nad Dřevnicí v nádherném prostředí. Za příznivého počasí trávíme co nejvíce času v přírodě, na školním atletickém hřišti nebo na školní zahradě.

Jak to u nás vypadá?

Všechny děti mají možnost využívat nové třídy a herny ke hře, učení i odpočinku. Třídy jsou prostorné, vybavené novým nábytkem, který splňuje současné normy. Také tělovýchovné náčiní, které děti využívají a zdravotně hygienická zařízení jsou uzpůsobeny věku a počtu dětí.

Naše třídy:

„Opičky“ děti od 2 let.
„Sovičky“ děti od 3 let.
„Tygříci“ děti od 5 let.
„Veverky“ děti od 4 let.

Tělovýchovné zařízení podléhá kontrole, je zdravotně nezávadné a bezpečné. Za nepříznivého počasí děti zůstávají ve třídách a tento čas je využíván k pohybovým hrám.